Pákové kávovary

Patříte mezi milovníky kávy a nejraději si pochutnáte na kvalitním espressu? Máte restauraci a chcete svým zákazníků dopřát něco, co u konkurence nedostanou? Pákové kávovary jsou správné řešení. Příprava kávy z kapslí je sice rychlá, ale jejích chuťových vlastnostech by se dalo polemizovat. Nejlepší vlastnosti tento nápoj má pouze v případě, že je připravován z čerstvě pomleté kávy. Čerstvě umletou kávu využívají automatické a pákové kávovary.

Vybíráme pákový kávovar

Pokud se chystáte zakoupit pákový kávovar měli byste znát základní vlastnosti, které by měl splňovat. Musíte vědět, jaký má maximální tlak, příkon a jak velkou nádrží na vodu je vybaven. Poté stačí vyrazit do obchodu a vybraný model pořídit. Pozor! Pákový kávovar to není jen espresso. Celkem hravě v něm zvládnete připravit také latté nebo cappuccino, jedinou podmínkou je, že je vybaven tryskou na pěnění mléka.

Výhody pákových kávovarů

Pákové kávovary jsou levnější než jejich automatické verze. Do procesu se musíte zapojit, není to jen otázka stisknutí tlačítka, to vám pomůže přípravu kávy lépe pochopit. V neposlední řadě musíme zmínit také fakt, že pákové kávovary používají pouze čerstvě namletou kávu, takže výsledný nápoj bude kvalitativně na zcela jiné úrovni než třeba oblíbený „turek“ nebo rozpustná káva.

Navštivte náš e-shop a podívejte se na nabídku. Nabízíme pákové kávovary od renomovaných značek, které jsou zárukou kvality. Už máte vybráno?