Nuova simonelli – odborník na přípravu kávy

Značka Nuova Simonelli se pyšní profesionální přípravou kávy už více než 80 let. V roce 1936 vydala na trh svůj první profesionální kávovar na přípravu espressa. Nuova Simonelli kávovar sice není zrovna nejlevnější záležitostí ale je to výkonný pomocník do každé profesionální kavárny. Jejich kávovary se v mnohých ohledech pyšní hlavně svým přirozeným nerezovým provedením ale také a to je to hlavní, výbornou kávou. Mnohým kavárnám hlavně usnadňují provoz. Jejich profesionální kávovary totiž většinou disponují třemi pákami pro přípravu kávy. Každá páka mívá většinou dva vývody, ze kterých teče čerstvá překapávaná káva nebo espresso (voda protlačená tlakem 5-15 barů skrz páku naplněnou kávou). Tím pádem je možné v jejich největších modelech připravovat až 6 hrnků výtečné kávy najednou.

Nuova Simonelli je na trhu už opravdu mnoho let.

Ano, a není se čemu divit. Společnost nabízí mnoho druhů kávovarů pro profesionální nebo poloprofesionální využití. Jejich automatické kávovary nabízejí možnost přípravy skvělé kávy stisknutím jednoho tlačítka. Speciální poloprofesionální a profesionální pákové kávovary zase dokáží udělat dojem svým vzhledem. Pro namletí kávy mají k dispozici mlýnek na kávu, do kterého přímo strčíte páku z kávovaru a on namele přesné množství přímo do ní. Tím odpadá práce navíc s přesypáváním kávy do páky a následným zarovnáváním vzniklého kopečku kávy tak, aby bylo možné páku opět zastrčit do kávovaru.

Nuova simonelli nevyrábí jenom kávovary a mlýnky na kávu. Mají v jejich sortimentu spousty věcí, které vám pomohou s přípravy všech možných druhů kávy. Pokud máte rádi kávu s mlékem, tak mají v sortimentu speciální ledničku na mléko, která je skvělým pomocníkem v každé profesionální kavárně. Máte v kavárně tvrdou vodu, která by mohla poškodit kávovar? Nuova Simonelli má řešení i na tuto problematiku. Jejich změkčovače vody a vodní filtry vám odstraní z vody vodní kámen a díky nim můžete připravit i chutnější a zdravější kávu pro své zákazníky.

Chcete mít jistotu, že připravujete svým zákazníkům jen to nejlepší? Zvolte Nuova Simonelli.